Znajdź nieruchomość

Biuro nieruchomości Abri w Poznaniu

Obiekt turystyczny

Zakup mieszkania nad morzem, w górach, lub w innym miejscu turystycznym pod wynajem turystom może być dobrym pomysłem na biznes. Do Polski przyjeżdża coraz więcej osób z zagranicy a Polacy sami coraz częściej wybierają nasz kraj na miejsce wypoczynku.

Lokalizacja nieruchomości

Planując zakup takiej nieruchomości należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim lokalizacja. Niezależnie od tego czy interesuje nas mieszkanie w górach, nad morzem czy w innym rejonie kraju, niewątpliwie dużym atutem będzie położenie w pobliżu najczęściej odwiedzanych przez turystów miejsc oraz innych atrakcji turystycznych; restauracji, kawiarni, sklepików, deptaków itp.. Mieszkanie znajdujące się w górach daje nam większe możliwości zarobku, w tym regionie sezon trwa praktycznie cały rok, decydując się na inwestycje nad morzem, czy Mazurach należy pamiętać, że poza sezonem letnim ilość rezerwacji będzie mniejsza.

Decydując się na rozpoczęcie tego typu działalności warto jest dokładnie zapoznać się z ofertą turystyczną w regionie warto skontaktowac się z lokalnym biurem nieruchomiści, który nas interesuje. Należy przekalkulować koszty zakupu oraz cenę najmu, tak aby miejsce było atrakcyjne dla turystów spośród konkurencji i jednocześnie dawało nam planowany zysk i szybki zwrot poniesionych kosztów.

Gospodarstwo agroturystyczne

W naszym regionie również mamy dużą szansę na powodzenie działalności związanej z obiektem turystycznym. Coraz modniejsze stają sie gospodarstwa agroturystyczne, ludzie chcą uciec i oderwać się od codziennego zgiełku miasta i odpocząć na łonie natury oraz wśród zwierząt. Zakup niewielkiego gospodarstwa lub działki położonej w atrakcyjnym pod względem przyrodniczym miejscu daje możliwość stworzenia sielskiego miejsca, obleganego przez turystów.

Samemu czy za pośrednictwem specjalistów

Decydując się na zakup takiej nieruchomości należy też pamiętać, że wymagać będzie ona od nas sporą ilość uwagi. Mieszkanie trzeba będzie doglądać, sprzątać po turystach oraz pilnować czy nie pozostawiają oni zniszczeń. Posiadanie nieruchomości będącej obiektem turystycznym daje możliwość zysku ale też pochłania dużo czasu i uwagi. Możemy też skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która zajmie się pełną obsługą naszej nieruchomości.

Biuro nieruchomości Abri -  Poznań

Jesteś właścicielem mieszkania lub domu na Jeżycach?
Szukasz najlepszego biura do jego sprzedaży lub wynajęcia?

Zadzwoń: 664 925 819!

Pin It